Tv A1

Kosovo - Generelt
Televizioni A1Report është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Me një staf dinamik dhe të kualifikuar ofron 24 orë ngjarjet më të shpejta nga Shqipëria, Ballkani dhe Bota. Emisione të përditshme Live drejtohen nga prezantues shumë të njohur e të dashur për teleshikuesin shqiptar. Drejtor i Televizionit eshte gazetari i mirënjohur Ilir Babaramo, i cili është moderator dhe i emisionit prestigjoz politik “5 pyetje nga Babaramo”.
Telefon: +355696060421
Tv A1 {Ball}/5 based on {num_rat} Votes

Similar TV channels

Iqraa TV

Algeriet - Generelt
قناة اقرأ الفضائية التي أسستها الشركة الإعلامية العربية غرة رجب...

Rioni TV

Georgien - Generelt
Tele-Radio company Rioni ტელე-რადიო კომპანია რიონი...
© Copyright 2019 Trefoil.tv - Se live fjernsyn, online gratis net tv. Se tv online gratis live tv kanaler.
Trefoil.tv doesn't broadcast TV channels. On our site publishes only links on the official sources and websites. If you own or representative of the channel, and don't want it published on our catalog, please contact us via the feedback form, we'll remove it.